E-TİCARET MAĞAZANIZI BİRLİKTE YÖNETELİM!

Anahtar teslim e-ticaret mağaza yönetimi hizmeti ile online dünyada ihtiyacınız olan tüm süreçleri sizin adınıza yönetiyoruz.
E-ticaret mağazanızı profesyonel bir ekip yönetsin, siz sadece siparişlerinizi takip edin!
E-Mağaza yönetimi hizmetimiz, projenizin itibarını korumaya ve satışlarını arttırmaya yönelik
akılcı ve ekonomik çözümlerden oluşmaktadır.
Daha detaylı bilgi için lütfen 71 saniyelik videomuzu izleyin.

İçerdiği Servisler

E-ticaret mağaza yönetim hizmetimiz, firmanızın online dünyada ihtiyacı olan tüm süreçleri kapsar.
Böylece personel veya zaman yetersizliği gibi bir çok konuda ekonomik çözümler elde etmiş olursunuz.
Hizmetlerimizi tekil olarak da sunabilmekteyiz.
Tekil hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

E-Ticaret Yazılımı

E-ticaret projelerinde işlevselliği ve güvenliği açısından kritik önem derecesine sahip olduğu kabul edilen temel hizmetlerden biri yazılımdır. Hizmetimizin kapsamı son derece geniş olup, kendi içerisinde çeşitli uygulamalardan oluşmaktadır. Teknolojik anlamda Php ve .Net üzerine geliştirdiğimiz yazılımlar en az 2 yıl boyunca geliştirme ve teknik destek garantisi ile sunulmaktadır.

  • Eticaret yazılım seçimi
  • Yazılım ihtiyaçlarının tespiti
  • Yazılımın kurulması ve satışa hazırlanması
  • Entegrasyon
  • Bakım ve Optimizasyon
  • 3. parti yazılım firmaları ile koordinasyon

Tasarım ve Dizayn

Arayüz, şablon ve banner gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü tasarım bilgi ve tecrübemizi sizinle paylaşmayı bekliyoruz. Yapılan çalışmaların tümü beğenme garantisi ile sunulmaktadır.

Sosyal Medya Pazarlama

Aktif olan sosyal mecralar müşterilerinizin satın alma kararını olumlu yönde etkilemektedir. Özellikle kampanya ve içerik duyuruları paylaşarak hedef kitlesi ile etkileşime geçmek isteyen markalar bu mecralarda varlıklarını sürdürmektedir. Yeni müşterilere ulaşmak ve var olanı elde tutmak için entegre kampanyalar düzenliyor ve satışlarınıza katkı sağlıyoruz. Üstelik paylaşılacak tüm içerikler, alanında uzman ekibimiz tarafından hazırlanıp onayınız doğrultusunda hesaplarınızda paylaşılmaktadır.

E-Posta Pazarlama

Yeni müşteriler kazanmak ve hatırlanabilir olmak için e-posta pazarlaması çok sık tercih edilen uygulamalardan biridir. İkidilim olarak, e-posta veritabanını büyütmek ve segmente etmek için çeşitli kampanyalar geliştiririz. Size özel hazırlanan e-posta şablonu, görsel ve içerikler ile gönderdiğimiz fırsat bültenlerine en fazla geri dönüşü almak için tüm kontrolleri yaparız. Gönderim sonrası raporlama ile kimin, nereden, hangi cihazdan, kaç kere açtığını detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Arama Motoru (SEO & SEM)

İnternet dünyasında görünür ve bulunabilir olmanın önemini çok iyi biliyoruz. SEM ve SEO (Arama motoru pazarlaması ve optimizasyonu) konusunda uzman ekibimiz ile güncel içerikler, değişen algoritmalar, tıklama maliyeti gibi kavramlar sorun olmaktan çıkıyor ve sizin adınıza en doğru seçimi yaparak etkileşimli yüksek trafik almanızı sağlıyoruz. Üstelik herhangi bir komisyon ücreti almadan!

İçerik Düzenleme ve Geliştirme

Arama motoru ve hedef kitle açısından oldukça büyük öneme sahip olan metinsel içerikleri üretirken geniş sektörel tecrübemizden faydalanırız. Böylece hatasız, anlaşılır ve hedefine uygun içerik üretmiş oluruz. Gerek ürün açıklamalarının düzenlenmesi gerekirse de kampanya içeriklerinin oluşturulmasında titiz davranılır.

Ürün Fotoğrafçılığı

Müşterileriniz ürünlere dokunamadığı için satın almadan önce en ince ayrıntısına kadar incelemek isteyeceklerdir. Kalitesi yüksek, birden fazla resmi olan ürünlerin satış kabiliyeti çok yüksektir. İşletmenizin ürünlerine göre 360 derece, mankenli, beyaz fon, hayalet çekim, dekupe işlemleri uygulanmaktadır. Resimler özel olarak sıkıştırılır ve optimize edilir. Böylece sitenin açılış hızını arttırır ve SEO kabiliyetini yükseltiriz.

Entegrasyon

İşletmenizi yönetmek için kullandığınız muhasebe programını, crm veya erp sistemini e-mağazanıza entegre edebilirsiniz. Böylece müşterileriniz mağazada olmayan ürünü sipariş etmez. Siz de gelen siparişleri otomatik olarak sisteminizde görerek işleri kolaylaştırmış olursunuz. XML entegrasyonu ile ürünlerinizi başka firmalara daha kolay satarsınız veya başka firmanın ürünlerini sorunsuz olarak sisteminize eklersiniz.